9 Şubat 2023, Perşembe

Künye

Oluşturma
9 Eylül 2018, Pazar 12:57

Güncelleme
18 Ocak 2023, Çarşamba 19:25

Ticari Ünvan

Haber Hacıbektaş

Genel Yayın Yönetmeni

Mustafa Sümen


Yazılım

Devrim Bozdağ-HaberWeb V1.0

www.devrimbozdag.com

Servis Sağlayıcı

GoDaddy Türkiye

0 850 390 75 46

 


Hukuk Danışmanı

Av. Damla Tekbaş


Bilişim Uzmanı

Devrim Bozdağ


Haber Hacıbektaş

Adres/İletişim
Bala Mah. Velbert Cad. No:6/A Hacıbektaş Nevşehir

Tel: 0 555 421 94 00

Mail: haberhacibektas@gmail.com

Hacıbektaş VD: 6860285375

Sicil No: 50 38829


Sosyal Medya Hesapları

Mobil Uygulamalarımız


 

Tarafsız bir haber sitesi olan Haber Hacıbektaş, Hacıbektaş Esnaf, Sanatkarlar ve Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanlığı ve Hacıbektaş Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı tarafından desteklenmektedir.

 

 


Haber Hacıbektaş

Abonesidir


Gizlilik Sözleşmesi

© Copyrigth 2020 haberhacibektas.com tüm hakları saklıdır.
Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları haberhacibektas.com aittir.
haberhacibektas.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
Bunlar haberhacibektas.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. haberhacibektas.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.
haberhacibektas.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir.
Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.


We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the haberhacibektas.com . However, sometimes the haberhacibektas.com uses third parties to process your information. haberhacibektas.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the haberhacibektas.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the haberhacibektas.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the haberhacibektas.com and its services. When you use haberhacibektas.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the haberhacibektas.com cookies section of our full Privacy Policy.