9 Şubat 2023, Perşembe

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel Hacıbektaş’ta Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi

Oluşturma
21 Eylül 2021, Salı 12:04

Güncelleme
21 Eylül 2021, Salı 12:11

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel Hacıbektaş’ta Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi

 

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel Hacıbektaş ziyaretinde, Hacıbektaş Kaymakamı İbrahim Engin Şenay ve kurum amirleri tarafından karşılandı.

Hacıbektaş Kaymakamı İbrahim Engin Şenay tarafından Kaymakamlık makamında ağırlanan ve  Hacıbektaş Kaymakamı İbrahim Engin Şenay’a hayırlı olsun dileklerini ileten Vali Becel’e burada Nevşehir İl Özel İdare Müdürü Kamil Duru, Nevşehir İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç, Hacıbektaş İl Genel Meclisi üyeleri Osman Kılınç ve Sami Dişli eşlik etti.

Vali Becel buradan yürüyerek geçtiği Kadıncık Ana Kadın Kooperatifinde de bir süre incelemelerde bulundu.

Ardından Hacıbektaş Kültür Merkezindeki onarım çalışmalarının durumunu yerinde inceleyen Becel,  Aşıklar, Akçataş ve Karaburna Köylerini ziyaret etmek üzere Hacıbektaş’tan ayrıldı.

Bir vatandaşın ”mahalle arası yollarımız çok bozuk, çok kötü” demesi üzerine Vali Becel, ”Hangi Mahalle” diye sordu. Vatandaşın ”Bala Mahallesi” demesi üzerine,  Vali Becel konuyla ilgili bir yorumda bulunmadı.

Vali Becel’e ziyaretinde eşlik eden CHP İl Genel Meclisi Üyesi Osman Kılınç ise programlamaya alınan ancak henüz asfalt faaliyetine başlanmayan alanlar için, çalışmanın yapılıp tamamlanacağını, ancak ne zaman başlanacağıyla ilgili bir programlama yapılmadığını söyledi.

Kaynak: Haber Hacıbektaş