9 Şubat 2023, Perşembe

Reklam Ver

Oluşturma
20 Haziran 2022, Pazartesi 16:45

Güncelleme
14 Aralık 2022, Çarşamba 12:38

Reklam Ver

Her geçen gün büyüyen ziyaretçi sayımızla sitemize 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık periyotlar halinde, uygun fiyatlarla reklam verebilirsiniz.

Haber Hacıbektaş, Nevşehir ilçeleri içinde en fazla takipçiye sahip olup, Nevşehir ili genelinde ise takipçi sayısının çokluğu açısından ilk 5’te yer almaktadır. Hacıbektaş ilçesinin aynı zamanda bir inanç merkezi olması dolayısıyla da, Haber Hacıbektaş ülke ve dünya genelinde ciddi erişime sahiptir. Hacıbektaş’ın ilk ve tek haber sitesi, Haber Hacıbektaş web sitemize vereceğiniz reklamlar, ilimiz ve ilçelerimiz dışında, ülkenin dört bir yanından ve hatta dünya genelinde takipçilere ulaşacaktır.

Reklam anlaşmalarımız 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık periyotlar halinde yapılmakta olup, reklamlarınız belirttiğiniz dönemlerde yapacağınız bilgilendirmelerle, sürekli yenilenerek güncelliğini korumaktadır.

Reklamlarınıza gözden kaçmayacak alanlarda yer verilmekle beraber, tarafımıza mail ile yollayacağınız basın bildirilerinize, etkinlik duyurularınıza ve kampanyalarınıza da haber olarak yer verilmektedir.

Sizin için hazırlayacağımız reklam kampanyalarımız ve özel fiyatlarımız için iletişime geçmenizi rica ederiz.

0 555 421 94 00