TOKİ yönetimleri, doğalgazın merkezi sistem olarak kurulmasının kararını aldıktan sonra kolon tesisatlarının ihalesini gerçekleştirdi.

TOKİ Cumhuriyet Sitesi ve TOKİ Atatürk Sitesi'nde kolon tesisatının ihalesini TESPA Teknik isimli firma aldı.

Bina yönetiminden ve yüklenici firmadan yapılan açıklamaya göre çalışmalar 1 Nisan'da başlayacak. 

Kolon tesisatı işi bittikten sonra iç tesisatı daire sahipleri ayrıca yaptıracak.

TOKİ ATATÜRK SİTESİNDEN YAPILAN AÇIKLAMA FİYAT VE ÖDEME BİLGİSİ

ATATÜRK SİTESİ (TOKİ) DOĞALGAZ TESİSATI BAĞLATMAK İÇİN ÜCRET ÖDEME İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME DUYURUSU

Nevşehir il genelinde okullar tatil edildi Nevşehir il genelinde okullar tatil edildi

·         Nevşehir/Hacıbektaş Atatürk Sitesi (TOKİ)nin Merkezi Isıtma Sistemi ve Kolon Tesisatı yapım işi ihalesi için tüzük ve esaslar çerçevesinde 09/03/2023 tarihinde saat 15.00’de Hacıbektaş Belediyesi Toplantı Salonunda Atatürk Sitesi Yönetimi, Site Kat Malikleri ve ihaleye katılan firmalar toplanmıştır.

·         09/03/2023 tarihinde yapılan doğalgaz merkezi ısıtma ve kolon tesisatı ihalesini daire başı 14.600 (ondörtbinaltıyüz) TL ile en düşük fiyat veren TESPA Teknik San. Ve Tic. Ltd. Şti. kazanmıştır.

·         TESPA Teknik San. Ve Tic. Ltd. Şti. ile Doğalgaz Merkezi Isıtma ve Kolon Tesisatı yapım anlaşması yapılmıştır.

·         TESPA Teknik San. Ve Tic. Ltd. Şti. Firmasının Doğalgaz Merkezi Isıtma ve Kolon Tesisatı yapımı işe başlama tarihi 01/04/2023 tarihi itibariyledir.

·         TESPA Teknik San. Ve Tic. Ltd. Şti. Firmasına Doğalgaz Merkezi Isıtma Sistemi ve Kolon Tesisatı yapım işi bedeli olan 14.600 (ondörtbinaltıyüz) TL ücretini 16/03/2023-16/04/2023 tarihleri arasında kat malikleri tarafından yatırılmaya başlanması gerekmektedir.

·         TESPA Teknik San. Ve Tic. Ltd. Şti. Firması doğalgaz Merkezi Isıtma Sistemi ve Kolon Tesisatı yapım işi ücretinin ödemesini erken yapan bloklardan hemen işe başlayacaktır.

·         TESPA Teknik San. Ve Tic. Ltd. Şti. Firmasına yapacağınız ödeme koşulları aşağıda belirtilmiştir.

ÖDEME KOŞULLARI

1-      IBAN NO İLE PEŞİN ÖDEME ( TR46 0004 6000 0788 8000 5601 07) (RÜŞTÜ ÖZKUL ADINA) ( AD- SOYAD, BLOK VE DAİRE BİLGİLERİNİZİ AÇIK VE NET OLARAK AÇIKLAMA KISMINA YAZMALISINIZ.

2-      ELDEN PEŞİN ÖDEME ŞEKLİNDE İSE ; ELDEN NAKİT VEYA KREDİ KARTINA TEK ÇEKİM İMKANI SUNULACAK OLUP, YATIRILAN PARA KARŞILIĞINDA TESLİM MAKBUZU ALINACAKTIR.

3-      KREDİ KARTI İLE ÖDEME ŞEKLİNDE İSE; %4 KOMİSYON FARKI İLE EN AZ ALTI (6) TAKSİT İMKANI SUNULACAKTIR.

4-      SENETLE ELDEN ÖDEMEDE İSE; %20 KOMİSYON FARKI UYGULANACAKTIR.

 

·         Nevşehir/Hacıbektaş Atatürk Sitesi (TOKİ)nin Merkezi Isıtma Sistemi ve Kolon Tesisatı yapım işi için ödeme yapmayan kat malikleri için ödeme süresi bittikten sonra bir ay içerisinde avukata verilerek gerekli işlemler başlatılacaktır.

 

 

Ø  TESPA Teknik San. Ve Tic. Ltd. Şti. Firmasının adres ve iletişim bilgileri

 

Ad- Soyad ; Rüştü ÖZKUL         İletişim : 0532 155 59 00        Adres: Bektaş Eczanesi Yanı Karakol Karşısı/ Hacıbektaş

YÖNETİM

TOKİ CUMHURİYET SİTESİNDEN YAPILAN AÇIKLAMA FİYAT VE ÖDEME BİLGİSİ

WhatsApp Image 2023-03-18 at 12.46.39